statystyki szczegółowe

Aktualności

UKS Śrem - Przemysław Poznań 2:5 (2:1)

• autor: slavik4, 2017-05-06 15:18

Chociaż do przerwy pachniało niespodzianką to ostatecznie przegrywamy z drużyną Przemysława Poznań 5:2.

Relacja w rozwinięciu newsa.

Mecze XVI kolejki:

Lechia Kostrzyn - Suchary Suchy Las  2:7

Kotwica Kórnik - Lech Poznań 1:4

Koziołek Poznań - Canarinhos Skórzewo 1:2

Korona Zakrzewo - Orkan Objezierze  4:2

Już od początku meczu zespół Przemysława miał optyczną przewagę ale to nasza drużyna strzelała bramki. W 25 minucie po prostopadłym podaniu Marcela sytuację sam na sam wykorzystuje Bartek Kozak. Cztery minuty później prowadzimy już 2:0 a na listę strzelców ponownie wpisuje się Kozak. Zespół gości stwarzał sobie okazje ale nie potrafił ich wykorzystać. Dopiero w 34 minucie po rzucie rożnym tracimy bramkę ale na przerwę schodzimy prowadząc 2:1.

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie bo już w pierwszej minucie zespół Przemysława doprowadza do remisu. W miarę upływu czasu nasza drużyna opadała z sił a bramce gości zagrażaliśmy tylko przy stałych fragmentach gry. Zespół z Poznania natomiast grał co raz skuteczniej i strzelił jeszcze kolejne trzy bramki. Ostatecznie przegrywamy z zespołem wicelidera rozgrywek 5:2.

Bramki: Bartek Kozak - 2

SKŁAD:  Adam Hyżyk, Bartek Maciejewski, Szymon Karaś, Jan Wojciechowski, Mikołaj Dudek, Bartek Kozak, Mikołaj Krysicki,  Maciej Cieślak, Klaudiusz Bartkowiak, Marcel Słomiński, Kuba Wróbel, Krzysztof Michalak, Kacper Filipiak.