statystyki szczegółowe

Aktualności

Lechia Kostrzyn - UKS Śrem 3:4 (0:1)

• autor: slavik4, 2017-03-31 22:18

Po dramatycznym meczu na inaugurację rundy wiosennej wygrywany w Kostrzynie z drużyną Lechii 4:3.

Relacja w rozwinięciu newsa

Mecze XII kolejki

Koziołek Poznań - Sparta Szamotuły  3:0 walkower

Kotwica Kórnik - Suchary Suchy Las  2:0

Canarinhos Skórzewo - Przemysław Poznań  2:5

Lech Poznań - Orkan Objezierze  12:0

Już od początku meczu zespół gospodarzy stwarzał groźne sytuacje pod naszą bramką ale na szczęście nie potrafił ich wykorzystać. Nasza drużyna pierwszą groźną akcję przeprowadziła w 17 minucie kiedy to Mikołaj Dudek wykorzystuje podanie od Macieja Cielaka i otwiera wynik meczu. Do końca pierwszej połowy mimo kilku okazji gospodarzy wynik się nie zmienił i na przerwę schodzimy prowadząc 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się dla nas fatalnie bo już na początku zespół Lechii  doprowadza do remisu. W 55 minucie po rzucie wolnym przegrywamy już 2:1. Po stracie drugiej bramki nasza drużyna wreszcie zaczęła grać a dużo emocji dostarczyło nam ostatnie 20 minut. W 65 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartka Kozaka wyrównującego gola zdobywa Szymon Karaś. Niestety chwilę potem kolejny rzut wolny gospodarzy i kolejna bramka. Nie minęły dwie minuty a po podaniu Marcela Słomińskiego ponownie do remisu doprowadza Mikołaj Dudek. Na 10 minut przed końcem meczu po dośrodkowaniu Bartka Kozaka zwycięską bramkę zdobywa Mikołaj Dudek kompletując w ten sposób hat-tricka i mecz kończy się naszym zwycięstwem 4:3.

Brawa za 3 punkty, za ambicję że dwa razy potrafiliśmy odwrócić losy meczu a nad grą trzeba jeszcze popracować.

Bramki: Mikołaj Dudek -3, Szymon Karaś -1

SKŁAD:  Adam Hyżyk, Bartek Maciejewski, Szymon Karaś, Jan Wojciechowski, Mikołaj Dudek, Bartek Kozak, Mikołaj Krysicki,  Maciej Cieślak, Klaudiusz Bartkowiak, Marcel Słomiński, Kuba Wróbel, Krzysztof Michalak, Kacper Filipiak.