statystyki szczegółowe

Aktualności

UKS Śrem - Suchary Suchy Las 4:1 (1:1)

• autor: slavik4, 2016-05-26 12:43

Po dobrym meczu wygrywamy z zespołem Sucharów Suchy Las 4:1 zdobywając bardzo ważne 3 punkty.

Relacja w rozwinięciu newsa

Mecze w naszej grupie:

Lechia Kostrzyn - Sparta Szamotuły  0:4

Koziołek Poznań - Mieszko Gniezno 3:5

Spotkanie z Sucharami nie rozpoczęło  się dobrze ponieważ tuż przed meczem niedyspozycji dostał nasz bramkarz i w jego rolę musiał wcielić się Maciej Cieślak czyli zawodnik z pola a na domiar złego już w 3 minucie tracimy bramkę. Po stracie gola było już jednak tylko lepiej a nasze akcje były coraz groźniejsze. W 15 minucie stan zdrowia naszego bramkarza Kacpra Jakubczaka  na tyle się polepszył że mógł wejść na boisko i rozegrał świetny mecz kilka razy ratując nasz zespół z opresji. W 22 minucie po dobrym podaniu Bartka Kozaka  wyrównującego gola zdobył Mikołaj Dudek. Mimo kilku sytuacji z obu stron wynik do przerwy się zmienił i na przerwę schodziliśmy remisując 1:1.

Druga połowa zaczęła się dla nas znakomicie bo już na początku bramkę na 2:1 strzałem z dystansu zdobył Maciej Cieślak. Wynik meczu cały czas był na styku obydwie drużyny stwarzały sobie sytuacje ale gole nie padały. Aż do 75 minuty kiedy to Bartek Kozak po indywidualnej akcji zdobył bramkę na 3:1. W doliczonym czasie gry zespół Sucharów dobił Filip Marciniak który wykorzystał dokładne podanie od Macieja Cieślaka i spotkanie kończy się naszym zwycięstwem 4:1.

Brawa za grę, walkę i bardzo ważne 3 punkty.

BRAMKI: Bartek Kozak, Filip Marciniak, Maciej Cieślak, Mikołaj Dudek

SKŁAD: Kacper Jakubczak, Bartek Maciejewski, Szymon Karaś, Kuba Wróbel, Mikołaj Krysicki, Jan Wojciechowski, Marcel Słomiński, Bartek Kozak, Mikołaj Dudek, Filip Marciniak, Maciej Cieślak, Krzysztof Michalak