statystyki szczegółowe

Aktualności

UKS Śrem - Kotwica Kórnik 3:2 (1:0)

• autor: slavik4, 2016-04-30 13:20

Po dużych emocjach i ambitnej walce wygrywamy dzisiejszy mecz z Kotwicą Kórnik 3:2.

Relacja w rozwinięciu newsa.

Wyniki w nasze grupie:

Suchary Suchy Las - Mieszko Gniezno  3:4

Koziołek Poznań - Lechia Kostrzyn  11:0

Pierwsza połowa wyrównana i zarówno jedna jak i druga drużyna stwarzała sobie sytuacje do zdobycia gola ale przez długi czas utrzymywał się wynik 0:0. W 25 minucie po błędzie naszego bramkarza tracimy gola i mimo starań naszej drużyny schodzimy na przerwę przegrywając 0:1.

Na drugą połowę chłopaki wyszli bardzo zmotywowani i zaczęli dominować na boisku a na bramkę Kotwicy sunął atak za atakiem. W 48 minucie akcję Bartka Maciejewskiego na wyrównującego gola zamienia Bartek Kozak. Kiedy wydawało się że mecz mamy już pod kontrolą to zespół gości zdobywa bramkę i po raz kolejny wychodzi na prowadzenie. Nasza drużyna tym faktem się nie załamała i ambitnie dążyła do zmiany rezultatu. W 65 minucie Maciej Cieślak podał do Bartka Kozak a ten lobując bramkarza ponownie doprowadza do wyrównania. Ambicja i wola walki chłopaków została wynagrodzona na siedem minut przed końcem meczu kiedy to prostopadłe podanie Marcela Słomińskiego na zwycięską bramkę zamienił Mikołaj Dudek. Do końca meczu wynik już się nie zmienił i po duży emocjach wygrywamy ważny mecz z Kotwicą Kórnik 3:2.

Brawa za trzy punkty, ambicję i walkę o każdy centymetr boiska.

BRAMKI: Bartek Kozak – 2 , Mikołaj Dudek

SKŁAD: Hubert Antkowiak, Bartek Maciejewski, Szymon Karaś, Kuba Wróbel, Mikołaj Krysicki, Jan Wojciechowski, Maciej Cieślak, Marcel Słomiński, Mikołaj Dudek, Filip Marciniak, Bartek Kozak , Krzysztof Michalak.