Aktualności

Avia Kamionki - UKS Śrem 0:10 (0:5)

• autor: slavik4, 2015-11-14 14:44

W dzisiejszym meczu wygrywamy na wyjeździe z Avią Kamionki 10:0

Cudu w Środzie nie było - Jarota wygrywa pewnie 9:1 i na wiosnę przyjdzie nam grać w grupie wicemistrzowskiej.

Relacja w rozwinięciu newsa.

Cały mecz pod dyktando naszej drużyny i wynik już na początku otwiera Marcel. W piętnastej minucie prowadzimy już 2:0 po wykorzystanym rzucie karnym przez Szymona Karasia. Kolejne bramki są dziełem Kozaka, Dudka oraz Marcela i na przerwę schodzimy prowadząc 5:0.

Obraz gry w drugiej odsłonie meczu jest podobny jak w pierwszej i gra toczy się wyłącznie na połowie gospodarzy a nasi zawodnicy strzelają kolejne bramki. Ostatecznie po czterech bramkach Kozaka i jednej Marcela wygrywamy pewnie z Avią Kamionki 10:0.

Cudu w Środzie nie było i ostatecznie na wiosnę zagramy w grupie wicemistrzowskiej z zespołami które zajęły w swoich grupach drugie miejsca. A grupa ta zapowiada się równie silna jak ta mistrzowska.

Żal tylko że awans tak naprawdę przegraliśmy w 7 kolejce remisując w Środzie mecz który bez problemu powinniśmy wygrać.

BRAMKI: Bartek Kozak – 5, Marcel Słomiński – 3, Szymon Karaś – 1, Mikołaj Dudek - 1

SKŁAD: Kacper Jakubczak, Szymon Karaś, Kuba Wróbel, Maciej Cieślak, Jan Wojciechowski, Marcel Słomiński, Bartek Kozak, Kuba Pasik, Mikołaj Krysicki, Bartek Maciejewski, Mikołaj Dudek