- autor: slavik4, 2015-06-29 16:21
-
W rozwinięciu newsa najnowszy ranking (po sezonie 2014/15) rozgrywek ligowych rocznika 2001 od żaków aż po trampkarza.
Pierwszy ranking ten bardziej prestiżowy obejmuje rozgrywki w Grupie Mistrzowskiej.
Drugi wszystkie występy ligowe
Legenda do rankingu:
MSC - miejsce w tabeli, M - mecze, PKT - punkty, BZ - bramki zdobyte, BS - bramki stracone, Z - zwycięstwa, R - remisy, P- porażki,
Ranking występów drużyn w Grupie Mistrzowskiej r.2001
Msc | Nazwa Drużyny | M | Pkt | Z | R | P | BZ | BS | RB |
1 | Lech Poznań | 66 | 151 | 48 | 7 | 11 | 288 | 101 | 187 |
2 | Warta Poznań | 66 | 147 | 47 | 6 | 13 | 328 | 133 | 195 |
3 | MKS Trzemeszno | 42 | 71 | 22 | 5 | 15 | 111 | 82 | 29 |
4 | Dyskobolia Grodzisk | 56 | 63 | 19 | 6 | 31 | 97 | 160 | - 63 |
5 | Canarinhos Skórzewo | 38 | 62 | 18 | 8 | 12 | 84 | 63 | 21 |
6 | UKS Śrem | 28 | 61 | 19 | 4 | 5 | 76 | 37 | 39 |
7 | Suchary Suchy Las | 42 | 53 | 14 | 11 | 17 | 80 | 94 | - 14 |
8 | Chrobry Poznań | 42 | 49 | 15 | 4 | 23 | 65 | 110 | - 45 |
9 | Unia Swarzędz | 38 | 43 | 12 | 7 | 19 | 73 | 99 | - 26 |
10 | Kotwica Kórnik | 28 | 36 | 11 | 3 | 14 | 66 | 73 | - 7 |
11 | Przemysław Poznań | 38 | 35 | 10 | 5 | 23 | 75 | 142 | - 67 |
12 | SPN Szamotuły | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 28 | 18 | 10 |
13 | Lider Swarzędz | 28 | 25 | 7 | 4 | 17 | 22 | 84 | - 62 |
14 | Lechia Kostrzyn | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 22 | 40 | - 18 |
15 | Kłos Zaniemyśl | 24 | 12 | 3 | 3 | 18 | 28 | 106 | - 78 |
16 | Pogoń Lwówek | 14 | 10 | 2 | 4 | 8 | 13 | 29 | - 16 |
17 | Lipno Stęszew | 14 | 10 | 3 | 1 | 10 | 17 | 41 | - 24 |
18 | Huragan Pobiedziska | 14 | 10 | 3 | 1 | 10 | 10 | 37 | - 27 |
19 | Sokół Pniewy | 14 | 8 | 2 | 2 | 10 | 28 | 62 | - 34 |
Podium Grupy Mistrzowskiej
Sezon | Mistrz | Wicemistrz | 3 Miejsca |
2009/10 | Warta Poznań | Lech Poznań | Unia Swarzędz |
2010/11 | Warta Poznań | Lech Poznań | Canarinhos Skórzewo |
2011/12 | Warta Poznań | Lech Poznań | MKS Trzemeszno |
2012/13 | UKS Śrem | MKS Trzemeszno | Chrobry Poznań |
2013/14 | Canarinhos Skórzewo | SPN Szamotuły | Warta Poznań |
2014/15 | Lech Poznań | Dyskobolia Grodzisk | UKS Śrem |
Ranking występów ligowych r.2001
Msc | Nazwa Drużyny | M | Pkt | Z | R | P | BZ | BS | RB |
1 | Warta Poznań | 108 | 265 | 86 | 7 | 15 | 703 | 171 | 532 |
2 | Lech Poznań | 100 | 249 | 80 | 9 | 11 | 608 | 127 | 481 |
3 | Canarinhos Skórzewo | 110 | 242 | 77 | 11 | 22 | 518 | 132 | 386 |
4 | Unia Swarzędz | 114 | 237 | 75 | 12 | 27 | 481 | 196 | 285 |
5 | Suchary Suchy Las | 124 | 228 | 69 | 21 | 34 | 442 | 243 | 199 |
6 | UKS Śrem | 104 | 209 | 65 | 14 | 25 | 400 | 180 | 220 |
7 | Przemysław Poznań | 116 | 200 | 62 | 14 | 40 | 406 | 243 | 163 |
8 | MKS Trzemeszno | 94 | 190 | 60 | 10 | 24 | 356 | 142 | 214 |
9 | Lipno Stęszew | 100 | 189 | 60 | 9 | 31 | 407 | 220 | 187 |
10 | Dyskobolia Grodzisk | 108 | 185 | 58 | 11 | 39 | 422 | 238 | 184 |
11 | Lechia Kostrzyn | 110 | 185 | 57 | 14 | 39 | 351 | 281 | 70 |
12 | Kłos Zaniemyśl | 110 | 170 | 52 | 14 | 44 | 308 | 276 | 32 |
13 | Olimp Poznań | 100 | 165 | 51 | 12 | 37 | 362 | 215 | 147 |
14 | Lider Swarzędz | 98 | 146 | 44 | 14 | 40 | 214 | 254 | - 40 |
15 | SPN Szamotuły | 68 | 144 | 45 | 9 | 14 | 274 | 110 | 164 |
16 | Mieszko Gniezno | 92 | 140 | 43 | 11 | 38 | 292 | 262 | 30 |
17 | Pogoń Lwówek | 84 | 138 | 42 | 12 | 30 | 262 | 167 | 95 |
18 | Huragan Pobiedziska | 78 | 132 | 40 | 12 | 26 | 236 | 136 | 100 |
19 | Luboński FC Luboń | 100 | 121 | 37 | 10 | 53 | 275 | 350 | - 75 |
20 | Chrobry Poznań | 68 | 118 | 38 | 4 | 26 | 190 | 135 | 55 |
21 | Sparta Oborniki | 72 | 112 | 36 | 4 | 32 | 234 | 309 | - 75 |
22 | Warta Sieraków | 70 | 95 | 29 | 8 | 33 | 232 | 257 | - 25 |
23 | Kotwica Kórnik | 44 | 80 | 25 | 5 | 14 | 149 | 83 | 66 |
24 | Wełna Rogoźno | 64 | 80 | 25 | 5 | 34 | 165 | 210 | - 45 |
25 | Concord Mur. Goślina | 80 | 79 | 23 | 10 | 47 | 209 | 277 | - 68 |
26 | Salos Poznań | 97 | 76 | 23 | 7 | 67 | 139 | 442 | - 303 |
27 | Korona Zakrzewo | 48 | 64 | 20 | 4 | 24 | 151 | 129 | 22 |
28 | Stella Luboń | 58 | 64 | 19 | 7 | 32 | 142 | 229 | - 87 |
29 | Obra Zbąszyń | 40 | 62 | 19 | 5 | 16 | 135 | 139 | - 4 |
30 | Patria Buk | 58 | 62 | 19 | 5 | 34 | 120 | 230 | - 110 |
31 | Promień Opalenica | 36 | 61 | 20 | 1 | 15 | 167 | 129 | 38 |
32 | Rokita Rokietnica | 38 | 58 | 19 | 1 | 18 | 172 | 135 | 37 |
33 | Junior Koziegłowy | 56 | 52 | 16 | 4 | 36 | 75 | 199 | - 124 |
34 | Koziołek Poznań | 34 | 48 | 15 | 3 | 16 | 93 | 104 | - 11 |
35 | Warta Śrem | 28 | 45 | 16 | 3 | 9 | 93 | 70 | 23 |
36 | Warta Międzychód | 48 | 43 | 14 | 1 | 33 | 128 | 162 | - 134 |
37 | Błękitni Wronki | 34 | 41 | 13 | 2 | 19 | 91 | 131 | - 40 |
38 | Płomień Przyprostynia | 34 | 37 | 12 | 1 | 21 | 122 | 129 | - 7 |
39 | Sokół Pniewy | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 81 | 69 | 12 |
40 | Błękitni Owińska | 28 | 35 | 11 | 2 | 15 | 71 | 80 | - 9 |
41 | NAP Nowy Tomyśl | 18 | 32 | 10 | 2 | 6 | 48 | 39 | 9 |
42 | Tarnowiak Tarnowo P. | 44 | 32 | 10 | 2 | 32 | 74 | 203 | - 129 |
43 | Sokół Rakoniewice | 18 | 30 | 10 | 0 | 8 | 75 | 62 | 13 |
44 | Spójnia Strykowo | 58 | 30 | 9 | 3 | 46 | 86 | 402 | - 316 |
45 | Avia Kamionki | 34 | 27 | 8 | 3 | 23 | 59 | 145 | - 86 |
46 | Orkan Działyń | 54 | 26 | 8 | 2 | 44 | 92 | 283 | - 191 |
47 | Unia II Swarzędz | 28 | 25 | 7 | 4 | 17 | 54 | 114 | - 60 |
48 | Kopernik II Poznań | 18 | 24 | 8 | 0 | 10 | 58 | 55 | 3 |
49 | Piast Kobylnica | 26 | 23 | 7 | 2 | 17 | 29 | 116 | - 87 |
50 | KS 1920 Mosina | 18 | 22 | 7 | 1 | 10 | 106 | 73 | 33 |
51 | FCL Przeźmierowo | 16 | 22 | 7 | 1 | 8 | 70 | 60 | 10 |
52 | Orlik Witkowo | 20 | 21 | 6 | 3 | 11 | 47 | 100 | - 53 |
53 | Błękitni II Owińska | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 27 | 20 | 7 |
54 | Polonia Środa | 16 | 19 | 6 | 1 | 9 | 39 | 54 | - 15 |
55 | Skra Otusz | 20 | 19 | 6 | 1 | 13 | 34 | 82 | - 48 |
56 | Mieszko II Gniezno | 44 | 18 | 5 | 3 | 36 | 70 | 177 | - 107 |
57 | Wełnianka Kiszkowo | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 27 | 41 | - 14 |
58 | Jedynka Luboń | 18 | 13 | 4 | 1 | 13 | 14 | 74 | - 60 |
59 | Kopernik Poznań | 18 | 12 | 4 | 0 | 14 | 19 | 107 | - 88 |
60 | Orkan Objezierze | 20 | 12 | 4 | 0 | 16 | 28 | 122 | - 94 |
61 | TS Gminy Kamieniec | 38 | 12 | 4 | 0 | 34 | 44 | 239 | - 195 |
62 | Nielba Wągrowiec | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 19 | 25 | - 6 |
63 | Arka Kiekrz | 36 | 11 | 3 | 2 | 31 | 27 | 204 | - 177 |
64 | Polonia Poznań | 20 | 9 | 3 | 0 | 17 | 17 | 120 | - 103 |
65 | Concordia Mur. Goślina | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 23 | 41 | - 18 |
66 | Lotnik Poznań | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 15 | 26 | - 11 |
67 | Lider II Swarzędz | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 12 | 42 | - 30 |
68 | AKF Poznań | 8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 7 | 29 | - 22 |
69 | OTPS Winogrady | 18 | 4 | 1 | 1 | 16 | 24 | 119 | - 95 |
70 | Wielkopolska Komorniki | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 6 | 85 | - 79 |
71 | Mawit Lwówek | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 9 | 92 | - 83 |
72 | Kłos Gałowo | 20 | 3 | 1 | 0 | 19 | 13 | 192 | - 179 |
73 | Adalbertus Dalewo | 26 | 3 | 1 | 0 | 25 | 32 | 242 | - 210 |
74 | Clescevia Kleszczewo | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 49 | - 46 |
75 | Jurand Koziegłowy | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 52 | - 48 |