statystyki szczegółowe

Aktualności

UKS Śrem - Lech Poznań 3:3 (1:2)

• autor: slavik4, 2015-05-16 13:36

Po dobrym meczu i dużych emocjach remisujemy z Lechem Poznań 3:3. Do pełni szczęścia brakowało nam bardzo niewiele bo jeszcze na dwie minuty przed końcem prowadziliśmy 3:2 a bramkę straciliśmy w samej końcówce z rzutu karnego.

Relacja w rozwinięciu newsa.

Mecze VIII kolejki:

Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik  1:2

Warta Poznań - Huragan Pobiedziska  3:2

Dyskobolia Grodzisk Wlkp - Lipno Stęszew  2:0

Pierwsza połowa zaczęła się od ataków zespołu Lecha ale w miarę upływu czasu mecz się wyrównał a nasza drużyna dochodziła do okazji strzeleckich. W 14 minucie Jasiu Wojciechowski przeprowadza akcję prawą stroną podaje do Bartka Kozaka a ten umieszcza piłkę w bramce gości. Mimo okresu dobrej gry w 23 minucie zespół Lecha doprowadza do remisu a dwie minuty później po błędzie w kryciu przy rzucie wolnym wychodzi na prowadzenie 2:1. Stracone bramki wyraźnie podcięły skrzydła naszej drużynie ale wynik do przerwy już się nie zmienił.

Na początku drugiej połowy jedna jak i druga drużyna miały okres przestoju a gra odbywała się głównie w środku pola. Sygnał do ataku dla UKS-u  dał Maciej Cieślak który 54 minucie podał idealnie w tempo do Marcela Słomińskiego a ten sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza gości. Cztery minuty później Maciej Cieślak zostaje sfaulowany w polu karnym a jedenastkę na bramkę zamienił Szymon Karaś i ku radości kibiców prowadziliśmy 3:2. Niestety do pełni szczęścia zabrakło nam 2 minut bo to wtedy sędzia podyktował rzut karny dla Lecha i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem a schodzącą z boiska drużynę UKS –u  żegnały brawa na stojąco od kibiców.

Gratulację za mecz Lechem Poznań który dotychczas nie stracił punktu. Przed meczem taki wynik każdy brałby w ciemno ale nam pozostał mały niedosyt bo zwycięstwo było bardzo blisko.

Za tydzień bardzo ważny mecz w Grodzisku. Nasza drużyna kontynuuje serię 6 meczy bez porażki i jedzie tam po 3 punkty.

BRAMKI: Bartek Kozak, Marcel Słomiński, Szymon Karaś.

SKŁAD: Hubert Antkowiak, Kacper Jakubczak, Marcel Słomiński, Szymon Karaś, Bartek Maciejewski, Mikołaj Krysicki, Bartek Kozak, Mikołaj Rakowski, Kuba Wróbel, Maciej Cieślak, Filip Marciniak, Mikołaj Dorsz, Mikołaj Dudek, Jan Wojciechowski.