statystyki szczegółowe

Aktualności

Huragan Pobiedziska - UKS Śrem 0:4 (0:0)

• autor: slavik4, 2015-04-12 16:31

Po dobrym meczu i świetnej drugiej połowie wygrywamy w trzeciej kolejce z Huraganem Pobiedziska 4:0.

Relacja w rozwinięciu newsa

Komplet wyników III kolejki:

Kotwica Kórnik - Lech Poznań  1:5

Lipno Stęszew - Warta Poznań  5:4

Dyskobolia Grodzisk Wlkp - Unia Swarzędz  3:1

Od początku meczu mieliśmy przewagę ale graliśmy chaotycznie i bardzo nerwowo. W efekcie tego gra w pierwszej połowie toczyła się głównie w środkowej części boiska a sytuacji bramkowych jedna jak i druga drużyna miała bardzo mało. W 20 minucie mogliśmy prowadzić ale ładny strzał Szymona Karasia z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę i ostatecznie pierwsza połowa kończy się remisem 0:0.

W drugiej połowie nie pozwoliliśmy gospodarzą na zbyt wiele do tego zagraliśmy bardzo dobrze a przede wszystkim skutecznie zdobywając cztery bramki w 10 minut. W 45 minucie Szymon Karaś kopiuje swój strzał z pierwszej połowy i zespół Huraganu znowu ratuje poprzeczka ale pięć minut później prowadzimy już 1:0 po akcji Bartka Kozaka na lewej stronie pola karnego i bramce Bartka Maciejewskiego. Po strzeleniu gola chłopaki uwierzyli w siebie i wreszcie zagrali to co potrafią. W 54 minucie było już 2:0 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Macieja Cieślaka, bramkę głową zdobywa Marcel Słomiński. Nie minęły trzy minuty a na listę strzelców wpisuje się ponownie Marcel. W 61 minucie prowadzimy już 4:0 a akcję całego zespołu wykończył Filip Marciniak. Do końca meczu gramy już spokojnie szanując piłkę i przywozimy do Śremu pierwsze trzy punkty w wiosennych rozgrywkach.

Brawa dla całego zespołu  i mamy  nadzieje że od tego zwycięstwa rozpoczniemy marsz w górę tabeli. A  już za tydzień mecz z zaprzyjaźnioną drużyną Unią Swarzędz.

BRAMKI: Marcel Słomiński – 2, Bartek Maciejewski, Filip Marciniak

SKŁAD: Hubert Antkowiak, Marcel Słomiński, Szymon Karaś, Bartek Maciejewski, Mikołaj Krysicki, Bartek Kozak, Jan Wojciechowski, Kuba Wróbel, Maciej Cieślak, Kuba Pacyński, Filip Marciniak, Mikołaj Dorsz.