|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 14, wczoraj: 124
ogółem: 1 155 632
statystyki szczegółowe
Zakończyły się jesienne rozgrywki ligowe trampkarzy młodszych. Do Grupy Mistrzowskiej awansowały:
UKS Śrem, Kotwica Kórnik, Unia Swarzędz, Lech Poznań, Dyskobolia Grodzisk Wlkp, Lipno Stęszew, Huragan Pobiedziska, Warta Poznań.
Wynik X kolejki i tabele na koniec rozgrywek we wszystkich grupach w rozwinięciu newsa.
GRUPA I:
Kłos Zaniemyśl - Kotwica Kórnik 0:2
Polonia Środa - Warta Śrem 3:3
Clescevia Kleszczewo - pauzuje
1. Kotwica Kórnik 24 pkt 52 - 4 - awans do Grupy Mistrzowskiej
2. Kłos Zaniemyśl 16 pkt 29 - 14
3. Warta Śrem 11 pkt 25 - 30
4. Polonia Środa 7 pkt 18 - 30
5. Clescevia Kleszczewo 0 pkt 3 - 48
GRUPA II:
Lechia Kostrzyn - MKS Trzemeszno 0:0
Unia Swarzędz - Koziołek Poznań 3:3
Mieszko II Gniezno - pauzuje
1. Unia Swarzędz 22` pkt 31 - 10 - awans do Grupy Mistrzowskiej
2. Koziołek Poznań 13 pkt 31 - 15
3. MKS Trzemeszno 13 pkt 14 - 9
4. Lechia Kostrzyn 10 pkt 21 - 19
5. Mieszko II Gniezno 0 pkt 6 - 50
GRUPA III:
Kopernik II Poznań - Adalbertus Dalewo 9:0
Avia Kamionki - UKS Śrem 0:7
Salos Poznań - pauzuje
1. UKS Śrem 24 pkt 86 - 4 - awans do Grupy Mistrzowskiej
2. Kopernik II Poznań 15 pkt 39 - 20
3. Salos Poznań 15 pkt 27 - 19
4. Avia Kamionki 3 pkt 13 - 46
5. Adalbertus Dalewo 3 pkt 13 - 89
GRUPA IV:
Arka Kiekrz - SPN Szamotuły 0:9
Warta Poznań - Rokita Rokietnica 10:0
Warta Sieraków - Kłos Gałowo 9:0
Mecz barażowy o awans do Grupy Mistrzowskiej:
Warta Poznań - SPN Szamotuły 2:0
1. Warta Poznań 25 pkt 86 - 10 - awans do Grupy Mistrzowskiej
2. SPN Szamotuły 25 pkt 69 - 11
3. Rokita Rokietnica 18 pkt 53 - 39
4. Warta Sieraków 11 pkt 42 - 36
5. Arka Kiekrz 6 pkt 13 - 51
6. Kłos Gałowo 0 pkt 4 - 120
GRUPA V:
TS Gminy Kamieniec - Pogoń Lwówek 1:14
Dyskobolia Grodzisk - Obra Zbąszyń 11:1
NAP Nowy Tomyśl - Promień Opalenica 4:2
1. Dyskobolia Grodzisk 28 pkt 95 - 3 - awans do Grupy Mistrzowskiej
2. Obra Zbąszyń 23 pkt 46 - 20
3. NAP Nowy Tomyśl 16 pkt 24 - 26
4. Pogoń Lwówek 13 pkt 37 - 34
5. Promień Opalenica 7 pkt 20 - 64
6. TS Gminy Kamieniec 0 pkt 6 - 75
GRUPA VI:
Olimp Poznań - Canarinhos Skórzewo 0:5
Korona Zakrzewo - Luboński KS Luboń 3:0
Skra Otusz - Lipno Stęszew 0:6
1. Lipno Stęszew 27 pkt 66 - 5 - awans do Grupy Mistrzowskiej
2. Canarinhos Skórzewo 27 pkt 75 - 7
3. Olimp Poznań 18 pkt 25 - 21
4. Korona Zakrzewo 10 pkt 23 - 39
5. Skra Otusz 4 pkt 13 - 59
6. Luboński FC Luboń 2 pkt 7 - 73
GRUPA VII:
Polonia Poznań - Kopernik I Poznań 4:1
Huragan Pobiedziska - Junior Koziegłowy 9:0
Przemysław Poznań - Mieszko I Gniezno 0:1
1. Huragan Pobiedziska 26 pkt 65 - 3 - awans do Grupy Mistrzowskiej
2. Mieszko I Gniezno 25 pkt 66 - 5
3. Przemysław Poznań 19 pkt 62 - 10
4. Kopernik I Poznań 6 pkt 8 - 82
5. Junior Koziegłowy 6 pkt 9 - 59
6. Polonia Poznań 6 pkt 8 - 62
GRUPA VIII:
Sparta Oborniki - Warta Międzychód 5:1
Wełna Rogoźno - Lech Poznań 0:7
Suchary Suchy Las - Orkan Objezierze 9:0
1. Lech Poznań 28 pkt 100 - 7 - awans do Grupy Mistrzowskiej
2. Suchary Suchy Las 25 pkt 65 - 11
3. Sparta Oborniki 16 pkt 35 - 36
4. Wełna Rogoźno 13 pkt 37 - 38
5. Orkan Objezierze 3 pkt 10 - 79
6. Warta Międzychód 3 pkt 11 - 87
UKS Śrem | 1:4 | Korona Zakrzewo |
2017-06-15, 12:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
Juniorzy » Inne rozgrywki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|