|
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 35, wczoraj: 82
ogółem: 1 158 602
statystyki szczegółowe
W rozwinięciu newsa wyniki i aktualne tabele po IV kolejce we wszystkich grupach.
GRUPA I:
Clescevia Kleszczewo - Kłos Zaniemyśl 0:2
Kotwica Kórnik - Warta Śrem 3:2
Polonia Środa - pauzuje
1. Kotwica Kórnik 9 pkt 25 - 3
2. Kłos Zaniemyśl 7 pkt 10 - 4
3. Warta Śrem 4 pkt 9 - 7
4. Polonia Środa 3 pkt 11 - 15
5. Clescevia Kleszczewo 0 pkt 2 - 28
GRUPA II:
Orkan Działyń - MKS Trzemeszno 0:3
Unia Swarzędz - Mieszko II Gniezno 10:0
Lechia Kostrzyn - Koziołek Poznań 3:2
1. Unia Swarzędz 12 pkt 21 - 2
2. MKS Trzemeszno 9 pkt 12 - 2
3. Lechia Kostrzyn 9 pkt 13 - 9
4. Koziołek Poznań 6 pkt 18 - 8
5. Mieszko II Gniezno 0 pkt 3 - 27
6.Orkan Działyń 0 pkt 1 - 20
GRUPA III:
Adalbertus Dalewo - pauzuje
Salos Poznań - Avia Kamionki 6:1
Kopernik II Poznań - UKS Śrem 1:8
1. UKS Śrem 9 pkt 43 - 2
2. Salos Poznań 9 pkt 15 - 9
2. Kopernik II Poznań 3 pkt 8 - 11
3. Avia Kamionki 3 pkt 11 - 15
5. Adalbertus Dalewo 0 pkt 4 - 44
GRUPA IV:
Warta Poznań - SPN Szamotuły 4:1
Warta Sieraków - Rokita Rokietnica 3:6
Arka Kiekrz - Kłos Gałowo 6:0
1. Warta Poznań 12 pkt 53 - 4
2. SPN Szamotuły 9 pkt 32 - 7
3. Rokita Rokietnica 9 pkt 34 - 16
4. Warta Sieraków 3 pkt 12 - 28
5. Arka Kiekrz 3 pkt 9 - 31
6.Kłos Gałowo 0 pkt 2 - 56
GRUPA V:
NAP Nowy Tomyśl - Obra Zbąszyń 1:4
TS Gminy Kamieniec - Promień Opalenica 1:6
Dyskobolia Grodzisk - Pogoń Lwówek 12:0
1. Dyskobolia Grodzisk 12 pkt 36 - 1
2. Obra Zbąszyń 12 pkt 24 - 2
3. NAP Nowy Tomyśl 6 pkt 10 - 14
4. Pogoń Lwówek 3 pkt 10 - 18
5. Promień Opalenica 3 pkt 7 - 32
6. TS Gminy Kamieniec 0 pkt 2 - 39
GRUPA VI:
Luboński KS Luboń - Skra Otusz 3:3
Korona Zakrzewo - Canarinhos Skórzewo 0:9
Olimp Poznań - Lipno Stęszew 0:2
1. Lipno Stęszew 12 pkt 34 - 1
2. Canarinhos Skórzewo 9 pkt 37 - 4
3. Olimp Poznań 9 pkt 17 - 4
4. Korona Zakrzewo 3 pkt 10 - 30
5. Skra Otusz 1 pkt 4 - 31
6. Luboński KS Luboń 1 pkt 4 - 38
GRUPA VII:
Przemysław Poznań - Junior Koziegłowy 12:1
Huragan Pobiedziska - Kopernik I Poznań 11:0
Polonia Poznań - Mieszko I Gniezno 0:7
Mecz z III kolejki: Junior Koziegłowy - Polonia Poznań 0:4
1. Mieszko I Gniezno 10 pkt 49 - 0
2. Huragan Pobiedziska 10 pkt 25 - 0
3. Przemysław Poznań 9 pkt 37 - 2
4. Kopernik I Poznań 3 pkt 5 - 58
5. Polonia Poznań 3 pkt 4 - 31
6. Junior Koziegłowy 0 pkt 3 - 32
GRUPA VIII:
Sparta Oborniki - Suchary Suchy Las 2:13
Wełna Rogoźno - Orkan Objezierze 4:1
Warta Międzychód - Lech Poznań 0:16
1. Lech Poznań 10 pkt 39 - 3
2. Suchary Suchy Las 10 pkt 32 - 4
3. Wełna Rogoźno 7 pkt 18 - 9
4. Sparta Oborniki 4 pkt 9 - 24
5. Orkan Objezierze 3 pkt 5 - 23
6. Warta Międzychód 0 pkt 2 - 42
UKS Śrem | 1:4 | Korona Zakrzewo |
2017-06-15, 12:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
Juniorzy » Inne rozgrywki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|